שיזוף בהתזה

תוכן העניינים

שיזוף טבעי בהתזה במכון הוותיק והמקצועי במדינה

שיזוף בהתזה היא אלטרנטיבה מושלמת לשיזוף בחוף הים. לאחר טיפול מהיר וקליל, ניתן ליהנות משיזוף נאה ומאוזן מספר שעות לאחר מכן, שנשמר למשך כ- 5-10 ימים בממוצע.
אנו משתמשים ברכיבים הטבעיים ואורגניים ביותר, בכדי לספק תחלופה בריאה לשיזוף מהשמש תוך היחשפות לקרניים אולטרה-סגולות.
 הדרישה ההולכת וגוברת לשיזוף המדויק הביאה לייצור הטכנולוגיה המופלאה, וכיום היא מהווה חלק בלתי-נפר מהעולם המודרני.
חוויית השיזוף אצלנו היא חמימה ומפנקת, וגורמת לך להרגיש כמו אלת הברונזה היפה ביותר בעולם. 
מידי יום, אינספור נשים וגברים מגיעים אלינו לצורך קבלת גוון העור המושלם.

מהו שיזוף בהתזה?

תחלופה מצוינת שפותחה במטרה להגן על העור משיזוף שמקורו מקרני השמש. מאחר וחשיפה לשמש לאורך זמן נחשבת למסוכנת, שיזוף בעת התזה מסייע לנו ליהנות מעור שוקולדי ויפה תוך שמירה על הבריאות.

איך זה עובד?

תהליך השיזוף הוא אחיד על כל הגוף ואורך מספר דקות בלבד. באמצעות אקדח או טורבינות אוויר, תמיסת השיזוף מתפזרת על הגוף בחלקיקים קטנים, כך שמתקבל צבע נאה ואחיד שנשמר על הגוף במשך מספר ימים, ללא שום סכנה בריאותית.

תמיסת השיזוף הטבעית שלנו מורכבת מתמציות צמחים במגוון ריחות מרעננים ומ- DHA, מולקולה אורגנית שמקורה מקנה סוכר ובמגע עם העור יוצרת צבעים כהים ויפים של שיזוף משגע. החומר צובע אך ורק את שכבת העור העליונה, האפידרמיס, ועל ידי כך מספקת חוויית שיזוף בריאה שאינה חודרת אל השכבות העמוקות של העור, ועל ידי כך שומרת על בריאותו. הסוכר הוא חומר טבעי המופק מירקות, לכן הוא אינו מזיק או גורם לאלרגיות או תופעות לוואי.

השילוב המדויק בין מולקולת ה- DHA לתמציות הצמחים הריחניות, תורם לייצור תאי העור ומקדם יצירה של גוון יפה ומדויק, המהווה פתרון מושלם לכל מי שמחפש את אותו צבע מוקה מהמם ומושך, מבלי להיחשף לכל הסכנות של השמש היוקדת בישראל.

התאמת צבע

טרם תהליך השיזוף, אנו נפגשים ומתאימים עבורכם את גוון הצבע הנכון והיפה ביותר, במטרה להביא למראה טבעי וקסום ששם אתכם במרכז אור הזרקורים.

ברשות Beauty Spa הרכיבים הפעילים הטובים ביותר בשוק, המאושרים על ידי משרד הבריאות וה- FDA. אנו מתחייבים לשיזוף מושלם ואיכותי, ללא כתום או הדרגתיות בצבע.

כל שיש לעשות הוא להגיע אלינו מוכנים ותוך דקות כבר תהיו לאחר הטיפול, מוכנים לקלוט את הצבע הקורן תוך מספר שעות בלבד.

מוכנים לשיזוף בהתזה?

לפני שיזוף בהתזה יש להיצמד להנחיות הבאות:

 • מומלץ להגיע לטיפול יום-יומיים לפני אירוע חשוב, בכדי לאפשר לצבע להיקלט על העור היטב ולהביא למראה המושלם
 • חיוני להתקלח לפני השיזוף
 • יש להגיע לשיזוף כשהעור נקי משיער (עדיף לעשות שעווה לפני) ונטולי שיער, איפור, חומרי בישום או דיאודורנטים, שמנים או תכשיטים
 • נא להגיע לטיפול עם בגדים נושמים ורחבים ונעליים פתוחות
 • מומלץ לעשות פילינג לגוף טרם תהליך השיזוף, לקליטה טובה ואחידה יותר של הצבע

מה עושים לאחר הטיפול?

 • יש להימנע מהזעה או ממגע ישיר של מים על העור במשך 1-5 שעות ולהתקלח רק לאחר שמונה שעות
 • במקלחת הראשונה חיוני להסתבן פעמיים, בכדי לשטוף היטב את השכבה הראשונית של השיזוף
 • לאחר שיזוף בהתזה אין לגלח, להשתמש בפילינג או להסתבן עם ליפה או ספוג. אף חיוני להימנע מלבישת בגדים צמודים עד לאחר המקלחת הראשונה. מומלץ להקפיד ולהתנגב בעדינות בכדי למנוע פגיעה באחידות הצבע
 • הגוון הסופי של השיזוף מתקבל יום לאחר המקלחת הראשונה

שאלות נפוצות

שיטת שיזוף הנעזרת בתמציות צמחים ובמולקולת הסוכר DHA במטרה להטמיע צבעים במגוון גוונים אקזוטיים על גופנו. הצבע מותז אך ורק על השכבה הראשונית של העור, ועל ידי כך מגונן עליו מפני נזקים בטווח הארוך.

 • פתרון טבעי למראה מושלם – שיזוף בהתזה מבוסס על חומרים טבעיים ומאושרי משרד הבריאות וה- FDA, לכן הם מומלצים על פני שיזוף טבעי שמקורו מקרני השמש.

 • פתרון אחיד – בניגוד לשיזוף שנוצר מקרני השמש, שיזוף בהתזה מתפרס על כל הגוף ומביא למראה מתוקתק ואקזוטי שאין שני לו. לכל אחד ניתן להתאים את סוג וכהות הצבע הנכונים עבורו, במטרה להביא למראה מבריק, זוהר וטבעי.

 • פתרון לטווח ארוך – שיזוף בהתזה נשמר על הגוף בין 5 ל- 10 ימים, ואינו נפגע כתוצאה משחייה בים או בבריכה. ניתן ללכת עם חיוך על הפנים בידיעה כי השיזוף מדויק ונשמר היטב גם בימים החמים של השנה.

אלרגיה או תופעות לוואי הן מאוד לא סבירות. ועם זאת, אם אתם נוטים לסבול מאלרגיות לפרחים או לצמחים מומלץ לבדוק את הרכיבים המוטבעים על הצבע הנבחר, בכדי לוודא שהצמח שאתם אלרגיים אליו אינו רשום בין החומרים.

ממש לא. תהליך ההתזה הוא עדין ממש כמו התזה של בושם, וכמעט ואינו מורגש.

ההתזה מתבצעת על ידי הצוות המקצועי שלנו, שלמד היטב כיצד לתפעל את תאי ההתזה ולהביא לתוצאה אחידה ונאה, המותאמת לגוון העור הרצוי.

לפניות הזמנת תורים ופרטים נוספים