פוטוסקין רגוביניישן

תוכן העניינים

פנים יפות וקורנות ללא ניתוח

השמש הקופחת של ישראל משפיעה לרעה על הפנים שלנו ומובילה להופעה של קמטים, כתמים, נימים ולחוסר איזון בצבע של הפנים.

שיטת Photo Rejuvenation מסייעת להעלים את נזקי השמש ולשים אותם מאחור, על ידי שימוש בטכנולוגיות Intense Pulsed Light (IPL), בשילוב עם פילינג יהלום, לייזר וגלי רדיו בטכנולוגיית RF. הפרוצדורה השגרתית מסייעת לנקות את הפנים ולהשיב את מראה הפורצלן המפוסל והמסותת ללא צורך בזמן החלמה. מסיבה זו הטיפול המהיר הפך לפופולרי ביותר במדינה.

Before&After

Before Image After Image

Photo Rejuvenation

 

הטיפול מסייע לנקות את עור הפנים באופן יסודי ולאזן את מראה עור הפנים, להשיב את המתיחות והברק שחסרים לו ולחדש את תאי העור, ועל ידי כך מביא למגע רך וקטיפתי שנשמר לאורך זמן.

 

על ידי שימוש בטכנולוגיות מהפכניות, הקרניים חודרות את השכבה הראשונה של העור (האפידרמיס) ומגרות תאי עור "ישנים", במטרה לעודד אותם לייצר קולגן ואלסטין – החלבונים החשובים ביותר בגופנו, האחראיים לשמירה על עור מפוסל, מתוח ובוהק.

למה Photo Rejuvenation?

הפנים כבר לא נראות כמו פעם? לא חייב להתפשר. טיפולי Photo Rejuvenation משולבים מסייעים להעלים מהחיים את כל הפיגמנטים הלא רצויים ולעורר את עור הפנים, כך שישוב לימי הזוהר והטוהר עם מראה מפוסל ומגע רך ונעים.

הטיפול מתאים לאנשים שרוצים להיפטר מקמטים, כתמי זקנה, היפר פיגמנטציה של העור, נקבוביות מורחבות או פנים אדומות וסמוקות, בעיקר כתוצאה מבליטה של כלי דם.

מעבר לנזקי השמש, חיוני לזכור שככל שאנו מזדקנים, כך תהליך ייצור חלבון הקולגן בגופנו מאט, מה שמביא להידרדרות במתיחות עורנו בכלל ועור הפנים בפרט.

הטיפולים מסייעים לעורר את התאים שלנו ולייעל את תהליך הייצור של חלבון הקולגן, ועל ידי כך להפחית את האדמומיות, לאזן את צבע העור, לכווץ נקבוביות ולהיפטר מכתמים וקמטים מעיקים. ניתן לשים לב לשינוי באופן מיידי וליהנות ממראה גמיש, מפוסל ובריא.

טכנולוגיית IPL

טכנולוגיית ה- IPL המתקדמת מפיקה גלי אור בעלי עצימות גבוהה, המעבירים פולסים דרך האפידרמיס. הפעולה מובילה להתרחבות של כלי דם, המאפשרת את הייצור והפעילות של חלבוני הקולגן והאלסטין, וכל זאת תוך שמירה על רכות העור.

 

קרני האור מסייעות להסיר מעור הפנים כתמי זקנה וקמטים, לאזן את צבע העור ולהשיב את היופי ההדוק והמסותת. לאחר שמאתרים את האזורים הבעייתיים בעור, הקרניים מופנות אליהן ועל ידי כך מזינות את כדוריות הדם האדומות בגופנו ומטעינות אותן באנרגיה. הקרניים אף מסייעות לנקות מלנין מיותר בעורנו, ועל ידי כך תורמות לאיזון צבע העור בפנים.

כתוצאה מכך, בעוד שהמלנין המיותר מתנקה מגופנו, הגוף מייצר קולגן ואלסטין המסייעים להזין את עור הפנים, ולהאיץ את השינוי שבסופו עור הפנים נראה מתוח, נקי וזוהר.

 

מיצוק והידוק עור טיפולי

Before&After

Before Image After Image

פילינג יהלום

פילינג עמוק, המתבצע על ידי החבר הטוב ביותר שלנו – היהלום.

הטכנולוגיה המתקדמת מפסלת את עור הפנים שלנו על ידי ביצוע של שלוש פעולות עיקריות:

  • מסייעת לקלף תאי עור מתים ומלנין מיותר מעור הפנים שלנו, ועל ידי כך מאפשרת לשכבות העור הצעירות והרעננות יותר להיחשף לאוויר העולם ולנשום. כתוצאה מכך, הטיפול מסייע לעורנו להתנקות מפיגמנטציה, להקל על תופעת האקנה ולסייע ולהפחית מראה של קמטים וכתמי זקנה.
  • מאיצה את פעילות מחזור הדם באזור הפנים, מה שמזין את תאי העור ומביא למראה צעיר ומפוסל.
  • מקדמת את תהליך הייצור של חלבון הקולגן, ועל ידי כך תורמת משמעותית להזנה ומיצוק העור.

אופן ביצוע הפילינג מהיר ונטול כאבים. מומלץ לבצע פילינג יהלום לפי הצורך, וניתן לשים לב לתוצאות באופן מיידי.

גלי רדיו RF

טיפול בגלי רדיו מהווה שיטה בטוחה לניקיון ופיסול עור הפנים ביעילות, באמצעות טיפול קצר המאפשר חזרה מיידית לשגרה. הטיפול מייעל את תהליך חידוש התאים בעור הפנים שלנו ומגרה את הייצור של חלבון הקולגן, המקדם הרמה נאה של הפנים שלנו ופחת במראה של קמטים. התוצאה היא עור פנים בוהק ונקי מצלקות או כתמים, ללא שימוש בסכין מנתחים.

 

לייזר 

טיפול פנים בלייזר היא השיטה המוכרת והטובה, המסייעת לנקות את הפנים ולקדם הרמה ומיצוק של עור הפנים מזה עשרות שנים. בדומה לגלי רדיו, הטיפול המעמיק מביא לניקיון תאי העור המתים מהפנים ולייעול הפעילות של חלבון הקולגן, במטרה לעודד חיטוב טבעי ומרשים של הפנים.

שיטת הלייזר נחשבת ליעילה יותר, ומספקת מענה למקרים מורכבים יותר כמו פיגמנטציה חריפה או נוכחות של קמטים עמוקים. באמצעות לייזר אף ניתן להביא לקילוף העור, ועל ידי כך לאפשר לתאי עור הפנים לנשום ולייעל את הפעילות שלהם באופן משמעותי. הטיפול הוא מהיר וניתן לשוב לשגרה מיד לאחריו, עם עור פנים בוהק ומסותת. 

מיצוק העור
טיפולי אנטי אייג'ינג מתקדם

איך עובדת הטכנולוגיה של IPL?

קרני האור מוקרנות על האזור שאנו רוצים לטפל בו במשך כחצי שעה בממוצע. בזמן זה, השכבה הראשונה של עורנו סופגת את הקרניים, והן מספקות אנרגיה לתאי העור שלנו. התאים נעזרים באנרגיה בכדי להתנקות משאריות מלנין מיותרות ואף לייעל את תהליך הייצור של חלבון הקולגן בגופנו. התוצאה היא מראה עור מתוח ובוהק.

מהלך הטיפול

הטיפול הוא אינו פולשני ולא מצריך שום הכנה או זמן המתנה. הוא אורך בין 15 ל- 60 דקות בממוצע ומשתנה בהתאם לגודל האזור המטופל.

במהלך הטיפול, ראשית מבצעים פילינג יהלום לניקיון העור ולאחר מכן, מאפיינים אזורים ממוקדים לאורך הפנים ומקרינים עליהם את גלי הלייזר, הרדיו וה- IPL, המעבירים את האנרגיה דרך שכבת האפידרמיס שלנו. כתוצאה מכך, המלנין המיותר מתפרק ומתנקה מעורנו, ובו-בזמן תאי העור מתחילים לייצר יותר קולגן ואלסטין בכדי למקסם תוצאות.

בסיום הטיפול נתחיל לשים לב לשינוי במראה הפנים ובין היתר איזון בצבעם ופחת בעומק הקמטים. יתכן והעור יהיה מעט אדמומי או רגיש לאחר הטיפול, אך התופעה מאוד שגרתית ועוברת תוך יומיים לכל היותר.

במהלך השבועות שלאחר הטיפול ינשרו וידהו קמטים וכתמים ועור הפנים יתחיל לקבל מראה מורם, זוהר ומתוח בעל גוון אחיד.

בכדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר וגם לשמר אותן, מומלץ לבצע סדרת טיפולים, המשתנה בהתאם לצורכי הטיפול.

שאלות נפוצות

IPL מהווה את הטכנולוגיה המתקדמת והפופולרית ביותר לטיפולי פנים כיום, המאושרת על ידי ה- FDA ומשרד הבריאות. היא לא כוללת שום התערבות ניתוחית או זריקה, ומאפשרת שילוב של מספר טכניקות לקבלת תוצאה אופטימלית. כל שיש לעשות הוא להגיע לקליניקה לספיגת האור במשך חצי שעה בלבד. הטיפול הוא מהיר, לא פולשני ואינו מצריך שום זמן החלמה.

הטיפול מתאים לנשים וגברים שמעוניינים לנקות כתמים, קמטים, לאזן את צבע הפנים או להפחית את המראה של נימים או נקבוביות בפנים. טיפול קליל עם תוצאות יוצאות דופן.

כלל לא. כל שיש לעשות במהלך הטיפול הוא להקפיד שהקרניים ימשיכו להאיר על האזור הרצוי.

לרוב, מתחילים לראות תוצאות כבר לאחר הטיפול הראשון. עם זאת, בכדי לשמר את התוצאות בטווח הארוך, מומלץ לבצע סדרה של כ- 6 טיפולים בממוצע.

לפניות הזמנת תורים ופרטים נוספים