טיפול פנים

תוכן העניינים

מגוון טיפולי פנים למיצוק ופיסול העור

זהו לא סוד שככל שאנו מזדקנים, כך מופיעים יותר קמטים, כתמי זקנה ושינויים בצבע הפנים שלנו. 

התופעה נובעת כתוצאה מהאטת תהליכי ההתחדשות וחילוף החומרים של גופנו.

 טיפולי הפנים של קליניקת Beauty spa מסייעים להשיב לפנים את החיוך והקסם האישי, על ידי הרמת הפנים ופיסולם מחדש מוצקים ומסותתים ללא התערבות ניתוחית.

הצרת היקפים מקצועית

Hifu

מתיחת פנים ללא ניתוח? כן, זה אפשרי. על ידי שימוש בטכנולוגיה מהפכנית, קליניקת Beauty spa מסייעת להשיב לפנים את המראה הבוהק והמסותת.

 

טיפול Hifu (High Intensity Focused Ultrasound), פועל על גלי אולטרסאונד, ושולח קרניים עדינות וממוקדות לאזורים ספציפיים בפנים. הפעולה מחממת את שכבות העור ומעוררת את תנועת השרירים לחיים. התנועה מייעלת את תהליך הייצור של חלבון הקולגן, החיוני לבנייה, למתיחות ולשימור של מראה עור מורם ומפוסל.

 

מכשיר Hifu המתקדם מאושר על ידי משרד הבריאות וה- FDA, ומספק תוצאות יוצאות דופן עם סיום הטיפול. מבט מהיר במראה יחשוף פנים מתוחות וחלקות, נטולות קמטים ומלאות ברק. מצב הפנים מוסיף להשתפר עם הזמן, וניתן לראות את התוצאות האופטימליות של הטיפול בין חודש לשלושה חודשים לאחריו.

 

הפנים המתוחות והחלקות שומרות על יופיין בין חצי שנה ועד לשנה בממוצע, ומומלץ לשוב לטיפול חוזר אחת לשנה לתחזוקת הפעילות של חלבון הקולגן ושימור המראה הצעיר ונטול הקמטים ללא סכין מנתחים.

 

מזותרפיה

מתנקים מהקמטים, הצלקות והכתמים עם טיפול האנטי-אייג'ינג המתקדם ביותר כיום. הפיתוח הטכנולוגי מסייע להחדיר מינרלים, ויטמינים, נוגדי חמצון ורכיבים פעילים אל תוך השכבות העמוקות של העור.

 

הזריקה תורמת לחידוש ושיקום העור, הקטנת הנקבוביות, העלמת סימני מתיחה או קמטים וכתמי זקנה, איזון מראה הפנים וצבע הפנים, על ידי הזנת שכבת הדרמיס בעור בערכים תזונתיים חיוניים. הפעולה מעוררת את תהליך הייצור של חלבוני הקולגן והאלסטין, התורמים למתיחות העור והרמת עור הפנים, לחידוש תאי העור ולהתנקות מתאי עור ישנים ומצולקים. 

 

הטיפול נעשה באמצעות הזרקות ממוקדות באמצעות מחטים דקיקות במיוחד, המאפשרות פיזור של חומרים מזינים לשכבות העור הפנימיות. הרכיבים הטבעיים מעודדים את תהליך הייצור של חלבוני הקולגן והאלסטין, ועל ידי כך מקדמים התחדשות של תאי העור והתנקות מקמטים, פיגמנטציה או כתמי זקנה.

 

ניתן לבצע מזותרפיה בפנים ובאזורי המחשוף, הצוואר וכפות הידיים. הטיפול אורך עד לשעה בממוצע ותלוי בכמות האזורים הנבחרים. ניתן לשים לב לשיפור במראה הפנים מיד לאחר הטיפול, וליהנות מפנים מתוחות ומסותתות במשך חודשים לאחריו. מומלץ לעשות סדרה של עד לשלושה טיפולים בממוצע בכדי ליהנות מתוצאה יפה וארוכת טווח.

טיפול אנטי אייגינג

פיברובלסט

לעור מתוח, צעיר ויפה. טיפול הפיברוסלבט מסייע להביא להרמת ומתיחת העפעפיים והפנים ללא התערבות ניתוחית, ומספק מראה פנים מפוסל, מוצק ומהודק. הטיפול מסייע לצמצם מראה של קמטים, להסיר שומנים מיותרים מאזור העיניים והעפעפיים העליונות והתחתונות ולתרום לעור מתוח ומסותת בעל ברק.

 

על ידי שימוש באנרגיית פלזמה, נעשית צריבה מבוקרת בשכבות העליונות של העור באמצעות עט מיוחד, במטרה ליצור אפקט של מתיחה וגמישות באזור הפנים והעפעפיים. התוצאה היא עפעפיים מורמים ונקיים משומן, ופנים מורמים ומוצקים, עם פחת במראה הקמטים.

 

הטיפול אורך עד לשעה ומתבצע תחת הרדמה מקומית של האזורים שבחרנו למתוח. יתכן ותורגש תחושה של צריבה קלה במהלך הטיפול, שעוברת במהירות.

לאחר הטיפול, יתכן והפנים יהיו מעט אדומות ונפוחות, ומומלץ ליהנות מיומיים של החלמה טרם חזרה לשגרה. באזורים שבהם נעשה הטיפול, יופיעו נקודות חומות קטנות שיש למרוח עליהן קרם במשך מספר ימים. לאחר כשחמישה ימים בממוצע, הנקודות ינשרו ונישאר עם מראה עפעפיים ופנים מתוח ומפוסל. בכדי ליהנות מתוצאות אופטימליות וארוכות טווח, מומלץ לבצע סדרה של 2-4 טיפולים.

 

מכשיר הפיברובלסט מסייע לבצע הרמת עפעפיים, אידוי עור עודף, הרמה ומיצוק של עודף ולהתנקות מקמטים עמוקים וסימני מתיחה ללא שימוש בסכין מנתחים. הטכנולוגיה מאושרת על ידי מכון התקנים הישראלי והאירופאי ועל ידי חברות הביטוח בישראל.

פלזמה ליפטינג (PRP)

הטיפול הקוסמטי מסייע להרים ולהדק את עור הפנים ללא ניתוח, ולהביא לתוצאות מיידיות לאחר הטיפול הראשון! פלזמה ליפטינג מסייע להפחית מראה של עפעפיים נפולים או שומן עודף באזור, לעודד התחדשות טבעית של העור, העלמה של קמטים, כתמי זקנה, שטפי דם ומראה של כלי דם בפנים, האטת תהליך ההזדקנות של העור ועוד.

יום לפני הטיפול חיוני להימנע ממזון מטוגן או שומני. אין לאכול ארבע שעות טרם הטיפול. בכדי לקבל פלזמה העשירה בטסיות דם, מתבצעת דגימת דם מהמטופל בתהליך בטוח לחלוטין, ממנו לוקחים את טסיות הדם והפלזמה.

במהלך הטיפול, פלזמה העשירה בטסיות דם מוזרקת לאזורים ממוקדים ועל ידי כך, מעוררת את הפעילות של השרירים בעור הפנים שלנו ומגרות את הייצור של חלבוני הקולגן והאלסטין, האחראיים לגמישות, למתיחות ולמראה החלק והבוהק של עורנו. פעילות החלבונים מסייעת להרים את עור הפנים באופן טבעי, לנקות את תאי העור הישנים, הקמטים, הצלקות וכתמי הזקנה ולהשיב לפנים את המראה הבוהק והמסותת.

הטיפול אורך כשעה בממוצע ואינו מצריך הרדמה או התערבות ניתוחית. אחריו, ניתן לשוב לשגרה באופן מיידי, עם פנים מורמות, נקיות ומפוסלות. בכדי לקבל את האפקט האופטימלי של הטיפול, מומלץ לבצע 2-3 טיפולים על בסיס קבוע מידי שנה, בהפרש של כחצי שנה בממוצע בין כל טיפול לטיפול.

 

לפניות הזמנת תורים ופרטים נוספים