הלבנת שיניים

תוכן העניינים

השיניים כבר לא לבנות ובוהקות כמו פעם? נמאס לך מסימנים של קפה וסיגריות בין השיניים?

כיום, ניתן לחייך חיוך מלא ביטחון בלי לקרוע את הכיס בזכות שיטת ההלבנה החדשנית שלנו. השיטה הייחודית מביאה למראה שיניים לבנות ובוהקות ללא כאבים, ותוך 20 דקות בלבד! 

על ידי שימוש בערכת הלבנה יוקרתית יחד עם נורת LED כחולה לזירוז וייעול הפעולה, נהנים מחיוך מושלם שגם נשמר לאורך זמן. לאחר הטיפול, יש להימנע מאכילה, שתייה או עישון במשך כשעה.

הלבנת שיניים מסייעת לשים את כל הכתמים מאחור ללא פגיעה בשכבת האמייל (השכבה הראשונה של השיניים), ולקבל את הנקי והלבן על שיניים יפות ומסודרות. על ידי שימוש בחומר הלבנה, המבוסס על מי חמצן, מתפרקים הלכלוכים והשארים שנתקעים על השיניים ונעלמים כלא היו מעולם.

התוצאה היא שיניים נקיות ולבנות שכיף לחייך איתן למצלמה. מאחר ותהליך ההלבנה הוא בעצם ניקיון אינטנסיבי של השיניים, מחקרים מראים שהלבנת שיניים מהווה טיפול טוב ומנקה, המסייע למנוע עששת ולחזק את מבנה השיניים.

למה הלבנת שיניים?

 הלבנת שיניים מהווה פתרון נטול כאבים לצורך בשיניים יפות וזוהרות. סיגריות, מאכלים הנושאים צבעי מאכל, קפה וכדומה פוגעים בנראות של השיניים שלנו ומשנים את צבען. 

השינוי בצבע נגרם כתוצאה מתקיעות של שאריות המאכלים הללו בשיניים, וכדאי ואף מומלץ להסיר אותם בכדי להביא לחיוך יפה ולשיניים חזקות ונקיות.

הטיפול אורך 20 דקות בלבד ושומר על בריאות השיניים. 

לאחר הטיפול, לרוב השיניים נשארות צחורות ויפות במשך כשנה, אך יש לציין כי היצמדות לתפריט שכולל הרבה צבעי מאכל, קפה וסיגריות, עשוי להשיב את הצבע העכור וצהבהב מבעוד מועד, ולעורר את הצורך בטיפול נוסף.

Before&After

Before Image After Image

איך זה עובד?

מגיעים למרפאה לטיפול של כעשרים דקות בלבד, במהלכו מרכיבים ערכה להלבנת שיניים המכילה ג'ל הלבנה עם חומרים פעילים פרימיום. 

הג'ל בו מצוי החומר הפעיל מקבל חשיפה מאור חיצוני, המוקרן על השיניים עצמן על ידי תאורת LED W50.

עם הזמן הג'ל מתחמם ונכנס לפעולה, מנקה את השיניים ומשיב אליהן את הברק הלבן. 

המטרה היא לייצר מגע ישיר וחזק בין השיניים לחומר המלבין עצמו, המורכב ממיי חמצן.

ניתן לשים לב לתוצאה מיידית לאחר סיום הטיפול, וליהנות משיניים נקיות ולבנות במשך כשנה בממוצע.

Before&After

Before Image After Image

למי זה מתאים?

הלבנת שיניים מתאימה לאנשים שאינם סובלים מבעיות שיניים או דלקות, שהשיניים וחלל הפה שלהם בריאים לחלוטין. בכדי להבטיח שהטיפול מתאים לכם, מומלץ לקבוע אצלנו פגישת ייעוץ ולבצע בדיקה מקיפה של חלל הפה.

לאחר הטיפול

לאחר הטיפול, לרוב אין תופעות לוואי כלל ובמקרים נדירים מתעוררת רגישות קלה לחום וקור באזור השיניים, שאמורה לחלוף תוך מספר ימים. רגישות חזקה המלווה בכאבים אינה סטנדרטית, ובמידה ואתם חשים כאב מומלץ לפנות אלינו או לטיפול רפואי.

משחת שיניים מקציפה

אופן השימוש: יש לצחצח שיניים בוקר וערב עם משחת שיניים רגילה. לאחר מכן, יש לקחת מברשת שיניים יבשה, לנער את הקצף מעט ולמרוח אותו על מברשת השיניים. 

מברישים את השיניים עם הקצף ולאחר מכן יורקים אותו כמו לאחר צחצוח רגיל. חיוני לא לשתות, לאכול או לשטוף את הפה כרבע שעה לאחר הטיפול. המשחה נועדה לשימוש יומיומי.

עט הלבנת שיניים

אופן השימוש: משתמשים בעט בכדי למרוח את החומר הפעיל לאורך השיניים בצורה מסודרת ומדויקת. ממתינים כ- 60 שניות לשקיעת החומר וזהו, השיניים נראות יפות ולבנות יותר מתמיד. העט נועד לשימוש יומיומי.

שאלות נפוצות

בטיפולי הלבנת שיניים, השן שבה לצבעה המקורי והטבעי.

לא. ניתן להשתמש בכל משחת שיניים. אם אתם רגישים מטבעכם לחום ולקור בשיניים והייתם רוצים להפחית את הרגישות, מומלץ לבחור במשחת שיניים לשיניים רגישות.

התוצאות לאחר הלבנת שיניים הן מיידיות, וניתן לשים לב לשינוי משמעותי כבר בסיומו.

החומר הטיפולי עשוי מי חמצן בריכוזים שונים. מטרת החומר היא פתוח את הנקבוביות של שכבת השן הראשונה ולהגיע לשכבה השנייה, המשפיעה באופן ישיר על צבע השן. מי החמצן מייעלים את תהליך הניקוי של שכבות אלו ומביאות לשינוי צבען, כך שהן שבות להיות לבנות ונקיות.

הלבנת שיניים אינה מומלצת לילדים מתחת לגיל 15, לאנשים הסובלים מאלרגיה למי חמצן, למטופלים הסובלים מדלקות או בעיות שיניים או מטופלים עם סתימות או כתרים.

לפניות הזמנת תורים ופרטים נוספים